Mean Well HDR-15-5, 5VDC 2.4A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
2ZL84HRPLX
Fiyat
11,21 USD + KDV
613,89 TL
| Model | HDR-15-5 |
|---|---|
| Seri | HDR-15 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈12 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 5 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈2.4 A |
| Verimlilik (typ.) | ≈80 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈90 × 54.5 × 17.5 mm |
| Ağırlık | ≈80 g |
| Montaj | DIN rayı (TS-35/7.5 & TS-35/15) |
| Sertifikalar | CE / cULus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!