Mean Well HDR-15-24, 24VDC 0.63A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
RYH24Y16XM
Fiyat
10,69 USD + KDV
585,41 TL
| Model | HDR-15-24 |
|---|---|
| Seri | HDR-15 |
| Ürün Tipi | Ultra ince DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈15.2 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈0.63 A |
| Çıkış Voltaj Ayar Aralığı | ≈21.6 ~ 29 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈86 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈90 × 17.5 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈78 g |
| Montaj | DIN rayı (TS-35 / 7.5 & 15) |
| Sertifikalar | CB / CE / cULus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!