Mean Well HDR-15-12, 12VDC 1.25A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
Q3AQHCDDTS
Fiyat
10,69 USD + KDV
585,41 TL
| Model | HDR-15-12 |
|---|---|
| Seri | HDR-15 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈15 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈1.25 A |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈10.8 ~ 13.8 V DC (ayarlanabilir) |
| Verimlilik (typ.) | ≈85 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Montaj | DIN ray TS-35 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈90 × 17.5 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈78 g |
| Sertifikalar | UL508 / IEC62368-1 / EN standards |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!