Mean Well HDR-100-48, 48VDC 1.92A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
9M3WNUPGGQ
Fiyat
29,79 USD + KDV
1.631,37 TL
| Model | HDR-100-48 |
|---|---|
| Seri | HDR-100 |
| Ürün Tipi | DIN-rail montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 48 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈1.92 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈92 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈48 ~ 48.7 V DC (ayarlanabilir) |
| Verimlilik (typ.) | ≈90 % (typ.) |
| Ripple & Gürültü (maks.) | ≈240 mV p-p |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| LED / Gösterge | Güç ON LED’i |
| Montaj | DIN rail (TS-35 / 7.5 & 15) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈70 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈270 g |
| Sertifikalar | UL508 / EN61558 / IEC62368-1 / CE vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!