Mean Well HDR-100-24, 24VDC 3.83A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
HUFG9EEJPK
Fiyat
24,18 USD + KDV
1.324,15 TL
| Model | HDR-100-24 |
|---|---|
| Seri | HDR-100 |
| Ürün Tipi | DIN-rail montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈3.83 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈92 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 29 V DC (ayarlanabilir) |
| Verimlilik (typ.) | ≈90 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| LED / Gösterge | Güç ON LED’i |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Montaj | DIN rayı (TS-35 / 7.5 & 15) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈70 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈280 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cULus / TUV gibi endüstri standartları |
| Bağlantı | Terminal blokları |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!