Mean Well HDR-100-12, 12VDC 7.1A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
8Q3ZG214W1
Fiyat
24,18 USD + KDV
1.324,15 TL
| Model | HDR-100-12 |
|---|---|
| Seri | HDR-100 |
| Ürün Tipi | Ultra ince DIN-rail AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC (universal) |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈7.1 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈85 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈12 ~ 13 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Montaj | DIN rayı (TS-35 / 7.5 & 15) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈70 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈270 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cULus / TUV |
| Bağlantı | Terminal blok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!