Mean Well GS25B28-P1J 25W Endüstriyel Desktop Adaptör
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
52VUQFSM72
Fiyat
13,32 USD + KDV
729,43 TL
| Çıkış Gücü | 25W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 28V DC |
| Çıkış Akımı | 0.9A |
| Giriş Gerilim Aralığı | 100 ~ 240VAC |
| Verimlilik | %89 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Boyutlar (L×W×H) | 90 × 43 × 30 mm |
| Ağırlık | ~160 g |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Montaj Tipi | Desktop Tipi (Harici Adaptör) |
| I |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!