Mean Well GS06E-1P1J 05VDC 1.0AMP Priztip Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
2VPKDX5R6B
Fiyat
11,92 USD + KDV
652,77 TL
| Çıkış Gücü | 5W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5V DC |
| Çıkış Akımı | 1.0A |
| Giriş Gerilim Aralığı | 100 ~ 240VAC |
| Verimlilik | %72 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Boyutlar (L×W×H) | 41 × 27 × 72 mm |
| Ağırlık | ~90 g |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ +40°C |
| Montaj Tipi | Priz Tipi (Wall Plug) |
| IP Koruma Sınıfı | IP20 |
| Uygulama | Küçük elektronik cihazlar, sensörler, modemler, düşük güçlü devreler |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!