Mean Well DUPS40, 24-29VDC 40A Ray Tipi Kesintisiz UPS Modül
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
6B9EKH9WWM
Fiyat
29,38 USD + KDV
1.608,92 TL
| Model | :contentReference[oaicite:0]{index=0} |
|---|---|
| Ürün Tipi | DIN-ray tip DC UPS modülü |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Giriş Voltaj Aralığı | 24 ~ 29 V DC |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21 ~ 29 V DC |
| Maksimum Çıkış Akımı | 40 A |
| Maksimum Çıkış Gücü | ≈960 W |
| Şarj Akımı | ≈2 A |
| Önerilen Batarya Kapasitesi | ≈4 ~ 135 Ah |
| LED / Alarm | DC BUS OK, Battery Fail, Battery Discharge göstergeleri |
| Korumalar | Aşırı deşarj, ters batarya polaritesi, kısa devre |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Montaj | DIN-ray TS-35 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈63 × 125.2 × 113.5 mm |
| Ağırlık | ≈420 g |
| Uygulamalar | Endüstriyel kontrol, otomasyon ve kritik sistemlerde UPS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!