Mean Well DUPS20, 24-29VDC 20A Ray Tipi Kesintisiz UPS Modül
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
F7CX4MK226
Fiyat
26,34 USD + KDV
1.442,44 TL
| Model | DRUPS20 |
|---|---|
| Ürün | DIN-rail DC-UPS Modülü |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Giriş Voltaj Aralığı | 24 ~ 29 V DC |
| Maks. Çıkış Akımı | ≈20 A |
| Çıkış Gerilim Aralığı | ≈21 ~ 29 V DC |
| Batarya Şarj Akımı | ≈2 A |
| Önerilen Batarya Kapasitesi | ≈4 ~ 135 AH |
| Koruma | Kısa devre / Batarya ters polarite / Aşırı deşarj koruması |
| Gösterge & Alarm | LED & röle kontakları (DC BUS OK, Bataryada arıza) |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Montaj | DIN-ray TS35 |
| Çalışma Sıcaklığı | Yaklaşık −30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈125.2 × 40 × 113.5 mm |
| Ağırlık | ≈420 g |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!