Mean Well DRDN40-12, 12VDC 40A Yedekleme Modülü, Ray Montaj
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
AA81HH2HRY
Fiyat
31,42 USD + KDV
1.720,63 TL
| Model | DRDN40-12 |
|---|---|
| Seri | DRDN40 |
| Ürün Tipi | DIN-ray montajlı Redundancy (yedekleme) modülü |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Giriş Voltaj Aralığı | ≈9 – 14 V DC |
| Çıkış Akımı (maks.) | ≈40 A |
| Çıkış Gücü | ≈480 W |
| Giriş Kanalları | 2 adet DC girişi |
| Çıkış | Tek çıkış (redundancy) |
| LED / Alarm | DC OK göstergeleri ve alarm röle kontakları |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Montaj | DIN-rayı TS-35 |
| Koruma / İzolasyon | Kısa devre, aşırı yük gibi korumalar |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈55 × 125.2 × 100 mm |
| Ağırlık | ≈500 g |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!