Mean Well DRDN20-48, 48VDC 20A Yedekleme Modülü, Ray Montaj
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
EBSB562H9R
Fiyat
22,20 USD + KDV
1.215,72 TL
| Model | DRDN20-48 |
|---|---|
| Seri | DRDN20 |
| Ürün Tipi | DIN-ray montajlı Redundancy (yedekleme) modülü |
| Nominal Çıkış Voltajı | 48 V DC |
| Giriş Voltaj Aralığı | 36 ~ 60 V DC |
| Çıkış Akımı (maks.) | ≈20 A |
| Çıkış Gücü | ≈960 W |
| Giriş Kanalları | 2 adet DC girişi |
| Çıkış | Tek çıkış (redundancy) |
| Alarm / Gösterge | DC OK ve giriş voltaj alarm röle kontakları |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Montaj | DIN rayı (TS-35) |
| Bağlantı | Terminal blok |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈125.2 × 32 × 102 mm |
| Ağırlık | ≈370 g |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!