Mean Well DRDN20-12, 12VDC 20A Yedekleme Modülü, Ray Montaj
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
T23DW7L8SW
Fiyat
22,20 USD + KDV
1.215,72 TL
| Model | DRDN20-12 |
|---|---|
| Seri | DRDN20 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı Redundancy (yedekleme) modülü |
| Nominal Voltaj | 12 V DC |
| Giriş Voltaj Aralığı | ≈9 ~ 14 V DC |
| Çıkış Akımı (max) | ≈20 A |
| Çıkış Gücü | ≈240 W |
| Giriş Kanalları | 2 adet DC girişi |
| Çıkış | Tek çıkış (redundancy) |
| LED / Alarm | DC OK gösterge & alarm röle kontakları |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Montaj | DIN rayı TS35 |
| Koruma / İzolasyon | 500 V izolasyon (terminal-şasi) gibi standart korumalar |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈125.2 × 32 × 102 mm |
| Ağırlık | ≈350 g |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!