Mean Well DRA-60-12, 12VDC 5A 60W Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
N8UGDVHS7W
Fiyat
23,77 USD + KDV
1.301,70 TL
| Model | DRA-60-12 |
|---|---|
| Seri | DRA-60 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Güç | ≈60 W |
| Giriş Voltajı | 90 ~ 264 VAC / 127 ~ 370 VDC |
| Giriş Frekansı | 47 – 63 Hz |
| Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈5 A |
| Çıkış Ayar Aralığı | ≈12 ~ 15 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈85 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈40 × 90 × 100 mm |
| Ağırlık | ≈280 g |
| Montaj | DIN rayı (TS-35) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!