Mean Well DRA-40-24, 24VDC 1.7A 41W Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
DZLP9AFHXG
Fiyat
21,44 USD + KDV
1.174,10 TL
| Model | DRA-40-24 |
|---|---|
| Seri | DRA-40 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Güç | ≈40.8 W |
| Giriş Voltajı | 90 ~ 264 VAC / 127 ~ 370 VDC |
| Giriş Frekansı | 47 – 63 Hz |
| Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈1.7 A |
| Çıkış Gücü | ≈40.8 W |
| Verimlilik (typ.) | ≈87 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈40 × 90 × 100 mm |
| Ağırlık | ≈280 g |
| Montaj | DIN rayı (TS-35) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!