Mean Well DBUF40-24, 24VDC 40A Ray Montaj Buffer Modül
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
DDYCZSXGYN
Fiyat
127,92 USD + KDV
7.005,20 TL
| Model | DBUF40-24 |
|---|---|
| Seri | DBUF40 |
| Ürün Tipi | DIN-ray tampon modülü |
| Giriş Voltajı | 23 ~ 30 V DC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈40 A |
| Çıkış Gücü | ≈960 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | 22 ~ 29 V DC |
| Tamponlama Süresi (≈) | ≈250 ms @22 V/40 A |
| Şarj Akımı | ≈900 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +75 °C |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Montaj | DIN-ray |
| Bağlantı | Terminal blok |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈63 × 125.2 × 114.9 mm |
| Ağırlık | ≈1.06 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!