Mean Well DBUF20-24, 24VDC 20A Ray Montaj Buffer Modül
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
4ZGX89EL9A
Fiyat
102,51 USD + KDV
5.613,69 TL
| Model | DBUF20-24 |
|---|---|
| Seri | DBUF20 |
| Ürün Tipi | DIN-ray tampon modülü (Buffer Module) |
| Giriş Voltajı | ≈24 V DC (yaklaşık; nominal besleme) |
| Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | 20 A |
| Çıkış Gücü | ≈480 W |
| Çalışma Voltaj Aralığı | 22 ~ 29 V DC |
| Bellek/Buff Süresi | ≈350 ms @22 V/20 A (tip.) |
| Şarj Akımı | ≈900 mA maks. |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +75 °C |
| Montaj | DIN rayı |
| Bağlantı | Terminal blok |
| Kasa / Koruma | DIN ray tipi (IP tipi belirtilmemiş) |
| Uygulamalar | Güç kaynağı tamponlama / kısa kesinti desteği |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!